חדשות טובות – לחלומות בטבע יש תשובה ל"החזרת חוש הריח"

עודכן: 11 במרץ
חלומות בטבע חרטה על דגלה את האחריות הסביבתית לשמירה על הטבע.

אנו מאמינים כי – "אין מציאות שאי אפשר לשנות" ולכן אנו עושים את המקסימום האפשרי ועוד .. כדי לשמור וליהנות ממשאבי הטבע המופלאים שיש לנו.

אז ללא כל ספק זה מתחיל באיכות המוצר - לכן אנחנו מגדלים בעצמנו את הצמחים בגינות הגליליות שלנו בשיטות אורגניות ללא חומרי הדברה למיניהם.

גם תהליך היצור חייב לעמוד בתקן מחמיר- ולכן אנחנו קוטפים ומייבשים וממלאים בעצמנו את שקיות הריח שלכם.

אז למה אנחנו מספרים לכם את זה?

שאלה מצוינת, קטנה ואנחנו שם...שקיות הריח שפיתחנו נפלאות ונותנות מענה לצרכים רבים.

"והנה מגיעה - התגלית המדעית" אשר אוספת עוד ועוד עדויות מצטברות אשר מביאות את כולנו לאותה מסקנה.

שימו לב – זו המסקנה והיא מיועדת לכם –

פרופ' מאשה ניב שדווח כי ביצעה סקר בינלאומי אשר בחן את מהות הפגיעה של חולי קורונה בחושי הטעם והריח.

ממצאי המחקר שהוצגו הצביעו על כך שרבים מהמחלימים מאבדים את חוש הריח, או מריחים ריחות שלא קיימים וכן הצביעו על נקודה נוספת כואבת והיא משך זמן ההחלמה והחזרת חוש הריח לפעילות תקינה.

אל תאמרו נואש! יש גם בשורות טובות!עוד מצא המחקר שאימון חוש הריח, מעין פיזיותרפיה של חוש הריח, עשוי לקצר באופן משמעותי את התהליך ולהשיב את תקינתו של חוש הריח.

בואו נבין למה הכוונה באימון, וכיצד הוא מתבצע

פרופ' ניב ממליצה על הרחה כמה פעמים ביום של כל מיני ריחות, ביניהם צמחים ממשפחת השפתניים כגון רוזמרין ולבנדר.

הנה התגלית המרעישה שחיכינו לה!

שקיות הריח שלנו מכילות בדיוק את הצמחים שפרופסור ניב הצביעה עליהם כמסייעים להחזרת חוש הריח אצל מחלימים. אזוב מצוי, מרווה, זוטה לבנה ועוד.אז בואו נסקור מה יש לנו?

הַמְּרַעֲנֶנֶת- שקית הריח שמולאה בתערובת הייחודית של חלומות בטבע - נמצאה כמרעננת-מרחיקה-ומסייעת כאחד. בקיצור, טוב שתהיה לידנו בכל מצב בו נרצה להתרענן ולאמן את חוש הריח שלנו.


הַמְּסַיַּעַת Breathe - בשקית הריח שילוב של 3 צמחי תבלין עוצמתיים (וגם עדינים) שידועים כמסייעים לחיטוי ופתיחת חסימות בדרכי הנשימה (ויתכן וגם להחזרת חוש הריח). הקורנית (בת הקורנית המצויה, הטימין THYME) צמח אנטי זיהומי שפותח חסימות בדרכי הנשימה. המרווה SAGE והאזוב המצוי שמעצימים את תכונות החיטוי ופתיחת החסימות של הקורנית.
יאללה סיכום ומסקנות....


הטבע המופלא יודע את מה שאנחנו והמדע לומדים רק כעת.

עכשיו תורכם - לנסות בעצמכם.... או לדאוג להעביר את הלאה, לאדם או חבר יקר ואהוב שאיבד את חוש הריח שלו.

מקורות :

לונג לונג קוביד - מחקר שפורסם בספטמבר 2021 בנושא השלכות אובדן חוש הריח . אנגלית

פרופ' מאשה ניב מתארחת ומדברת על הכל , בתוכנית "שלושה שיודעים" ברשת כאן תרבות/ 5.1.2022 (דקה 4). פרופ' מאשה ניב – פרופסור במכון לביוכימיה, מזון ותזונה בפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה באוניברסיטה העברית בירושלים. חברה בחבר המנהלים של המכון הישראלי ללימודים מתקדמים, ממקימי מאגד בינ"ל לחקר חושי טעם וריח בקורונה. השכלה: תואר ראשון בהצטיינות ודוקטורט ישיר בכימיה באוניברסיטה העברית.114 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול