top of page

Send a smile to someone you love

עודכן: 11 במרץ 2022כרזת יום האשה הבינלאומי של האו"ם.


Send a smile to someone you love

שלחו חיוך למישהי אהובה: אימהות, סבתות, דודות, אחיות, חברות, BFFיות...

בחלומות בטבע קבענו את חודש מרץ כ"חודש האישה" כי אנחנו חולמים לשמח ולהעצים נשים.


כי נשים הרבה פעמים קצת פחות חושבות על עצמן, במיוחד בשנתיים האחרונות, בהן נשים לקחו על עצמן לעיתים קרובות את המשימות הביתיות שנוספו עקב המצב, ספגו מתחים, לחצים, והרבה פעמים במקביל תפקדו ותרמו גם במקום העבודה.


אז, זה הזמן לפרגן לעצמך או לנשים שבחייך. אנחנו נמצאים היום בתקופה שהכל בה אפשרי, וכל אחת יכולה לעוף לגבהים חדשים ולהגשים משאלות.

לכן אנחנו נותנים במהלך כל החודש 15% הנחה על מגוון המוצרים לנשים ונערות בהקלדת קוד WOM15.


בחרנו לשתף אתכן.ם בסיפורם של שני מוצרים שלנו המיועדים לנשים ונערות:

הסיפור מאחרי המוצר...

מתנה מפנקת לאשהכלתי רצתה לשלוח מתנה שתשמח חברה אהובה, וביקשה מארז של חלומות בטבע.

מאחר והיא מכירה הכי טוב את מקבלת המתנה, הצעתי לה להרכיב מארז מתוך מגוון המוצרים הטבעיים שלנו בהתאם לתקציב שלה. מארז שישמח את מקבלת המתנה ויעלה חיוך על פניה, יספק קצת סקרנות וגם ישרה שלווה.

אחרי שהיא שלחה את המארז, צילמנו, והעלינו לחנות המקוונת שלנו. בתקופה האחרונה הפך המארז הזה להיות המוצר הנמכר ביותר של חלומות בטבע. בהמשך הוספנו גם אופציה לרכישת מארז מורחב עם צמיד/ שרשרת האופטימיות שלנו.

שאלתי את עצמי, מה מיוחד במארז הזה?

לפניכם שתי הודעות ווטסאפ שקיבלנו.
תובנה: בעצם, המארז המיוחד הזה מצליח לתת למקבלת המתנה תחושה טובה ונעימה. כאשר היא יושבת לרגע ועורכת היכרות עם המוצרים המיוחדים במארז, חלקם קצת לא מוכרים, היא מתעטפת בשלווה ושמחה. יששש...


בעקבות התגובות שקיבלנו, כתבנו את התיאור הבא:

היא רק תדליק את מבער השמנים, תטפטף כמה טיפות, תכין משקה מהחליטה ותעטוף את הכוס החמימה בידיה, וכבר תתעטף בשלווה ושמחה, והפריטים במארז יקיפו אותה בניחוחות מרגיעים. החוויה החיובית תתעצם תוך כמה דקות מהסרת העטיפות, כאשר היא תגלה את הפריטים הטבעיים והמיוחדים הנוספים במארז. רק לאחסן בקרבתה לשימוש עתידי, כי המארז ילווה אותה לאורך זמן, וכל פעם שהיא תרצה, תוכל לפנק את עצמה ולהטען מחדש בשלווה ושמחה. הטבע בחוכמתו עשה את שלו. אנחנו יצרנו את השילוב המנצח, ומקבלת המתנה מחייכת!!

אל תשכחו... לאורך כל החודש אתם מוזמנים ומוזמנות לרכוש את המארז המנצח שלנו ב15% הנחה עם הקלדת הקוד WOM15


הסיפור מאחרי המוצר...

ערכה מהטבע לסיוע הקלה ושיפור איכות החיים להרגע-לנשום-לישון TRIO*2 +TRIO


את מארז הTRIO הכנו לפני יותר משנה, כשקיבלנו פניות להכנת מוצרים שיסייעו לשינה טובה ולהתמודדות עם לחצים, וגם לריענון פינת העבודה הביתית. החלום היה להכין לאשה סט מוצרים טבעי במחיר סביר וידידותי שתוך רגע קצר יסייעו לה להגיע למצב הרצוי באופן טבעי, ללא כימיקלים. את שקיות הריח הללו מילאנו בתערובות צמחים שאת רובם אנו מגדלים בעצמנו בגינות של חלומות בטבע. החותמות המקוריות על שקיות הריח היו ב-3 צבעים סגול (רוגע), ירוק(לנשום), שחור (לישון). מסיבות טכניות שקשורות לעלות המוצר (שהיה לנו חשוב להשאיר במחיר סביר), הורדו החותמות הצבעוניות והמארז קצת נדחק לפינה ונשכח מלב כשהכנו עוד ועוד מוצרים חדשים.


לאחרונה בעקבות פניות שאנו מקבלים כל הזמן, הגענו לתובנה שבעצם כדאי לשלב בערכת הTRIO מוצר משלים. מוצר נוסף שיאפשר להגיע לאותה הרגשה בדרך קצת אחרת. ורגע... בעצם יש לנו כבר את המוצר הזה שכבר הוכיח את עצמו!

הכוונה למלחי ההרחה והשמנים שלנו. בקבוקון קטן וקומפקטי שאנו ממלאים במלח, ומספיגים בו שמנים אתריים הידועים כבעלי אותן איכויות שהרחת שקיות הריח מספקת. ובנוסף שמן "קסם השינה" שבו אנו מספיגים את השמנים האתריים הידועים כבעלי איכויות מרגיעות שרבות מצאו שהן ורמות להן לשינה טובה.

הרי אני לא זזה לשום מקום בלי לשים בתיק את מלחי ההרחה ושמן קסם השינה האישיים שלי...כמוני, רבות מוצאות שכאשר הן מריחות לסרוגין את שקית הריח ומלח/שמן ההרחה, הן מרגישות הקלה מיידית בכל מקום וזמן.אז... פשוט שימי את שקית הריח והבקבוקון של מלח ההרחה בתיק/ ליד המיטה או בכל מקום אחר... והטבע כבר יסייע לך להגיע לתוצאה הרצוייה * 2 עם מארז הTRIO הכפול .

גלי מוצרים נוספים המיועדים לנשים מתוך הקטגוריה מתנות של אופטימיות לנשים ונערות בכל גיל


83 צפיות0 תגובות

Comentários


bottom of page