top of page

התחדשנו- חלומות בטבע - עכשיו גם בחנויות

עודכן: 19 במאי


מחפשים מתנה? בחלומות בטבע אנו מביאים במיוחד בשבילכם מוצרים 100% טבעיים, מתנות מרגשות, מיוחדות וידידותיות לסביבה, מיוצרות בעבודת יד מצמחים ושמנים אתריים, לרענון הבית ושיפור איכות החיים.


הכירו את מגוון סדרות המוצרים של חלומות בטבע:

 

מוצרי פינוק לשיפור איכות החיים


שמן מפנק 50 מ"ל/ 10 מ"ל Aromatheraphy relaxing bath & body message oil

בו הוטמעו שמנים אתריים הידועים כמרגיעים - לבנדר, לבונה, קמומיל רומן, מרוה בהירה ואחרים. למריחה / מסאז' על נקודות הדופק, כפות הרגליים או כל מקום אחר, לרוגע אמיתי. באישור משרד הבריאות.


ערכת "רוגע ברגע"- הערכה הנמכרת ביותר של חלומות בטבע

ערכה אידיאלית לפני השינה או לפני מצבים מלחיצים במהלך היום. השילוב המנצח של השילוב המנצח של מלח הרחה ושמן שקדים ספוגים בשמנים איכותיים הידועים באיכויות ההרגעה שלהם כלבנדר, קמומיל רומאי, לבונה ונרולי.

מה בערכה?

שמן מפנק 50 מ"ל/ 10 מ"ל Aromatheraphy relaxing bath & body message oil

בו הוטמעו שמנים אתריים הידועים כמרגיעים - לבנדר, לבונה, קמומיל רומן, מרוה בהירה ואחרים. למריחה / מסאז' על נקודות הדופק, כפות הרגליים או כל מקום אחר, לרוגע אמיתי. באישור משרד הבריאות.


רול און מלח הרחה "כמו פעם" (10 מ"ל) : רכיבים: מלח בו הוטמעו שמנים אתריים שידועים כמרגיעים ומפחיתים סטרס- לבנדר, לבונה, מליסה, מרוה בהירה, נרולי, קמומיל רומאי ואחרים. פתחו את הפקק, נערו היטב , הריחו 5 פעמים ושתו כמה לגימות מים. רבות מוצאות את השפעת מלח ההרחה עדינה עדינה אך אפקטיבית. מומלץ בזמנים של סטרס.


נר בניחוח גרניום "אנרגיה טובה" לאיזון ושפע.

הנר דולק כ-10 שעות. בנר הוטמע שמן אתרי טהור של גרניום מצרי (המשובח ביותר)הידוע בהשפעותיו המאזנות. ליצירת אווירה קסומה וניחוח חלומי.תערובות שמנים אתריים מיוחדות ואהובות של חלומות בטבע

4*4, ארבעה ריחות לארבעה רגעים.

מחפשים מתנה מיוחדת לרגעים של רוגע, קלילות, התרעננות, רומנטינקה והתחדשות? עם ניחוחות קסומים של פרחים, הדרים, מנטה ותבלינים?

הכירו את תערובות השמנים למבער של חלומות בטבע שאהובים על רבות ורבים: תערובת שמנים למבער "קסם הרוגע" - לחצו כאן להיכרות עם השמן הנפלא הזה. תערובת שמנים למבער "קלילות ושפע" - לחצו כאן להיכרות עם השמן הנפלא הזה. תערובת שמנים למבער "המרענן " - לחצו כאן להיכרות עם השמן הנפלא הזה. תערובת שמנים למבער "רומנטיקה" - לחצו כאן להיכרות עם השמן הנפלא הזה.


סדרת התרסיסים הטבעיים לבית של חלומות בטבע


הטבע נכנס לביתנו ולמקום העבודה עם צמחים לריח ואווירה. אז נבשם את הבית/ מקום העבודה עם תרסיסים 100% טבעיים תוך שמירה על הטבע ועל יקירי ליבנו.

OUT-חומרי ריח סינתטיים, מוצרי נפט, או כימיקלים- OUT

הכירו את סדרת התרסיסים לבית של חלומות בטבע

אתמול בישלתי בערב כשהחלונות כבר היו סגורים. היה ריח חזק של בישולים. לא רק כרובית!!! השתמשתי בתרסיס "המרענן לבית" בנדיבות בשלושה חדרים וממש היה קסם! תוך שניה לא היה ריח בישול בבית! (ג. 27.4.23)

תרסיס "המרענן לבית/ למקום העבודה 50 מ"ל - 100% טבעי

ריח הטיגון , ריח חיות המחמד וריחות משגרת של החיים של כולנו. אנחנו רוצים לאפשר ריח מלבב ומרומם גוף ונפש. זה אפשרי בקלילות עם תרסיס מרענן מהטבע מרסיסים ומיד מריחים את ריח הצמחים ומרגישים כבר את ניחוח הטבע בבית/ במקום העבודה

תרסיס "המרענן לחדרי רחצה" מטהר אוויר בניחוח לבנדר-תפוז

50 מ"ל - 100% טבעי. קיץ אביב סתיו חורף איזה כיף , מקלחת זו התרעננות נהדרת. עכשיו היא גם תהייה מושלמת עם ריח הניחוח למקלחת שיחד עם המים המלטפים נשאף לתוכנו- ניחוח תפוז לבנדר ועץ התה…ואוו עכשיו המקלחת מושלמת.

תרסיס "קסם הרוגע"

50 מ"ל - 100% טבעי. נרסס על הכרית, הסדין או בכל מקום אחר בו נרצה להשרות רוגע… בתרסיס הטמענו שמנים אתריים כלבנדר, לבונה, גרניום, נרולי וקמומיל רומאי, הידועים באיכויות הרוגע שלהם.


תרסיס "המרענן" לבית ולכלי המיטה - מטהר אוויר בניחוח לבנדר- לימוני

50 מ"ל 100% טבעי . לרסס את החדר, הבד, או כל מקום שתרצו לרענן. מיועד לשימוש בחללים סגורים.


תרסיס "המרענן" לבית ולכלי המיטה - מטהר אוויר בניחוח מנטה-אקליפטוס

50 מ"ל 100% טבעי . לרסס את החדר, הבד, או כל מקום שתרצו לרענן. מיועד לשימוש בחללים סגורים.

רוצות.ים להכיר טוב יותר את התרסיסים? למגוון התרסיסים. לחצו כאן להיכרות עם הרכב התרסיסים של חלומות בטבע.


מגוון שקיות הריח של חלומות בטבע

למגוון שקיות הריח

הסיפור שלנו עובר דרך עבודת האדמה וניחוח צמחי התבלין: בשנת 2019 התחלנו להקים את הגינות הגליליות של חלומות בטבע. התחלנו לגדל צמחי תבלין בשיטות אורגניות ללא חומרי הדברה (כי הצמחים הללו מוגנים) בהשראת שיטות הפרמה קלצ'ר. התמחינו בגידול הצמחים הללו ונהנינו מכל רגע של עבודת הגינה- גילינו שכשהצמחים מקבלים כל מה שהם צריכים - ניקוז, אור ומים ,הגידול פשוט מושלם. קנינו מייבשי מזון גדולים והתחלנו לייבש את הצמחים שגידלנו בשיטות מסורתיות. לאט לאט התחלנו לפתח מוצרים - שקיות ריח לשמירה על הבית, הבגדים, ועל עצמנו. בהדרגה פיתחנו עוד ועוד שקיות ריח. קיבלנו משובים רבים, שיפרנו ושיפרנו והכנו מגוון רחב של שקיות ריח לשמירה על עצמנו, על בני משפחתנו ועל הבית.

מוזמנים לקרוא עוד על הסיפור המיוחד של שקיות הריח שלנו.


שקיות ריח מהטבע עם צמחים שידועים בתרומתם לשיפור איכות החיים. איכות חיים זו חובה שלנו לעצמנו. להכניס איכות לחיים זו בחירה: מה נעשה עם שקיות הריח?

נשים בסביבה הקרובה שלנו נמולל ונריח

רבים ורבות כבר מצאו כי הרחת שקיות הריח מסדרת "המסייעת" אכן מסייעת להם במצבים שונים של סטרס, קושי לנשום, קושי לישון וכדומה.

נתלה ברכב וונרענן את הניחוח בעזרת טיפות הפלא בבקבוקון הריענון.

נשים במקומות ייעודיים בהתאם לפונקציה של שקית הריח


שקית ריח "קסם הרוגע"- RELAX - מולאה בצמחים הידועים בתרומתם לרוגע מליסה רפואית, זוטה לבנה ולבנדר. שקית ריח BREATHE- "" - מולאה בצמחים שיובשו בשיטות מסורתיות, הידועים בתרומתם לנשימה רגועה כגון קורנית ומרווה. שקית ריח - SLEEP - "קסם השינה"- מולאה בלבנדר (ובמליסה) הידועים בתרומתם לרוגע ושינה טובה. ** כשנרצה להכיר קצת יותר טוב את הצמחים שאנו משלבים בשקיות הריח והתכונות המיוחסות להם? נוכל ללחוץ על הקישור ו להכיר מידע רב ערך על הצמחים (היבשים) ששולבו בשקיות הריח.


הניחוחות העוצמתיים של הטבע הגלילי לאיכות החיים שלנו בבית. לריח טוב וניחוחות מרעננים בבית תוך שמירה על הטבע ועל יקירי ליבנו:


שקית ריח "הַמַּרְחִיקָה" המיועדת לסייע בשמירה על הבגדים בַּאֲרוֹנוֹת הַבְּגָדִים מפני עָשׁ וּמַזִּיקִים - בעלת ריח נעים עדין ומרענן (בזכות תוספת הלבנדר לתערובת הצמחים). מומלץ, בנוסף לניקוי המדפים והמגירות, לאוורר את הבגדים ולנער אותם לפני ששמים את שקית הריח. בחדר ארונות גדול מומלץ לשים כמה שקיות.


שקית ריח לניחוח נעים בנעליים או בכיסי המעילים: בעלת הרכב דומה לשקית הַמַּרְחִיקָה, עם ריח קצת יותר עדין. מכניסה ניחוח טבעי לכיסים ולנעליים.

שקית ריח "הַמַּרְחִיקָה" המיועדת לסייע בשמירה על תכולת אֲרוֹנוֹת הַמִּטְבָּח מפני מַזִּיקִים. כדי ששקית הריח תהיה אפקטיבית יש לשים בארון או מגירה סגורים. לפני שנשים את השקית,עלינו לנקות היטב מדפים ומגירות ולסגור אריזות מזון פתוחות.