הדרכות באצבע הגליל

הדרכות עצמאיות להורדה ישירות לטלפון הנייד שלכם!

IMG_1633.JPG.jpg

כשהטלפון החכם שלכם וחוקרי הצפון נפגשים נחשפים סיפורים לא מוכרים.

חלומות בטבע מציעים לכם הדרכות וסיפורים לא מוכרים על אזור אצבע הגליל הישר מהטלפון הסלולרי, בזמן שלכם, בקצב שלכם, לפי מה שמעניין אתכם, בנקודות תצפית מוסדרות (כולל חלופה נגישה לכל נקודת הדרכה). תוכלו לשכור את ההדרכה שבחרתם ל-7 ימים במחיר היכרות. הקישור שתקבלו מתאים להאזנה במקביל ב-2 טלפונים סלולריים. הסיורים מיועדים לסקרנים הרוצים לתת עומק, משמעות ועניין לחופשה הגלילית שלהם. ההדרכות מבוססות על מחקריה האקדמיים של ד"ר נועה ציון, מייסדת חלומות בטבע, בת קיבוץ מעין ברוך שחקרה את ההיסטוריה של האזור בתקופת הקמת המדינה, ובנוסף, בן זוגה ד"ר ארנון גרויס מזרחן ואיש מודיעין בעברו תרם את נקודת המבט שלו לתצפיות אל עברו האחר של הגבול. 

Couple Enjoying Sunset
נועה ציון הדרכת הצפון הפרוע

הדרכת הצפון הפרוע
בקצה הציפורן, בקצה הצפוני ביותר של אצבע הגליל - במטולה וליד משגב עם. נכיר את האזור הקרוב לגבול משני צדדיו, ונשמע סיפורים לא מוכרים על קו ה גבול לפני ואחרי הקמת המדינה.

1

נועה ציון - הדרכת אגם החולה

הַחוּלָה- האגם, הביצות והמלריה, החלומות הגדולים והפוטנציאל העצום, מה התממש?
הדרכה מרתקת עם תצפיות לאורך כביש 886 ממנרה דרומה לרמות נפתלי.

2

אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המידע הבא לפני שאתם מתקדמים:

  • ההדרכות מתבצעות בשליטה שלכם הישר מהטלפון החכם. בו-זמנית ניתן לקבל גישה ולפצל את ההדרכה לשני משתמשים במקביל.

  • יש לכם את החופש להרכיב את ההדרכה המעניינת אתכם, תוכלו לדלג על קטעים ולחזור על קטעים.

  • הסיורים מיועדים לסקרנים הרוצים לתת עומק, משמעות ועניין לחופשה. הסיורים בנויים בעיקרם למבוגרים ולנוער בוגר שיש בהם את אורך הרוח להקשיב ולצאת למסע צפוני. ההדרכות אינן מיועדות לילדים מתחת לגיל 12-13.

  • הסיורים מורכבים מתחנות. בכל תחנה יש לרוב תצפית הנותנת התמצאות במרחב והרחבה בסיפורי מקום ותקופה ההופכת את אותה הנקודה ואת הצפון המוכר לחבר חדש. (אפשר לעשות את כל התחנות או את חלקן בהתאם לרצונכם). בסוף כל תחנה תקבלו הנחיות הגעה לתחנה הבאה.

  • אנו ממליצים לכם להתארגן לכשעה וחצי כולל נסיעות בין התחנות. כדאי להתארגן עם שתייה קרה וגם להכין קפה וכיבוד לתחנה האחרונה- שבה ההדרכה ארוכה יותר, ותוכלו להאזין בניחותא.  חלק מהתחנות מוצללות אך לא כולן. בחלק מתחנות ההדרכה אין הסדרי ישיבה. מומלץ להביא שרפרף מתקפל.

  •  מומלץ לקיים את ההדרכה בשעות הבוקר או בשעות אחר הצהריים ובכל מקרה להביא כובע. בתחנות ההדרכה אין שרותים מוסדרים. תוכלו להתעכב בדרך בתחנות דלק וכדומה במטולה עצמה.

זהו, עוד רגע תקבלו את ההדרכה שבחרתם הישר לטלפון הסלולרי שלכם, ותוכלו לגלות את אצבע הגליל בזמן ובקצב שמתאימים לכם. צאו לדרך, מקווים שתהנו. (תודה לאביב ממלון ארזים במטולה על הניסוחים וההערות המועילות).

  • whatsapp