מארזים ומתנות לחגי תשרי של חלומות בטבע

בחלומות בטבע הכנו עבורכם מתנות ומארזים לחגי תשרי שיקנו לכם חוויה גלילית עוצמתית, ויפיצו בביתכם בשנה החדשה  אור, שפע, שגשוג, פריחה ולבלוב. השנה במיוחד, אנו מביאים אליכם את ניחוחות וטעמי הגליל ארוזים בשקיות ריח, נרות ריחניים וערכות מקוריות של קלפים וצמחים שיעצימו את האור והשמחה בימי החג. אלה הן מתנות נפלאות ומקוריות שאנו מייצרים בעבודת יד, אשר שולבו במארזים עם מוצרים המסמלים את הגליל מדורי דורות - שמן הזית, הרימון והדבש: "ארץ... רימון, ארץ זית שמן ודבש" (דברים ח)., בנוסף צמחי התבלין מביאים אלינו את רוח החג על ידי מארזי הקלפים והוולנס המשלבים קלפים וצמחי תבלין שיובשו באהבה בשיטות טבעיות. 

אולי יעניין אתכם גם...

  • יצרנו עבורכם מארזים שהם ביטוי לשיתוף פעולה עם כמה עסקים גליליים קטנים ובינוניים כי אנחנו מאמינים שביחד אנחנו איתנים יותר מאשר כל אחד לעצמו.

  • שקיות הריח של חלומות בטבע מכילות צמחי תבלין יבשים שאנו מגדלים בגינות הגליליות שלנו בשיטות אורגניות. את הצמחים אנו קוטפים, ממיינים, מייבשים וממלאים בהרכבים שונים בשקיות הריח, מטמיעים בשמן זית ליצירת נרות ריחניים בניחוח גלילי ועוד. שקיות הריח נצבעו בשיטות טבעיות בצבעים מהטבע הגלילי ועוטרו בעבודת יד בעיטור מוזהב מרהיב על ידי אמנית הטקסטיל שלנו.

  • שקיות הריח מסייעות במגוון רחב של מצבים - פתיחת דרכי נשימה, סיוע בריכוז והתמקדות, הרחקת חרקים, ניטרול ריחות לא נעימים, חיטוי טבעי בבגדים, ארונות ורכב, ובעיקר -  הבאת ריחות נפלאים מהטבע הגלילי.